Страсти По Андрею

[ Страсти По Андрею ]

22/05
18:00

[ Literatur Cafe ]


[ Беs Публики ]

6 коментарів

Святослав Вишинський
У середу, 22 травня 2013 р., о 18:00 у Чернівцях у кав’ярні «Literatur Cafe» відбудеться показ художнього фільму Андрія Тарковського «Страсти По Андрею». Організатор: Арт-проект «Беs Публики». Координатор події – Святослав Вишинський. Захід пройде за адресою: Культурно-мистецький центр «Українська книга», Центральна пл., 10 (2 поверх).

P.S. Повна, режисерська версія картини.
Володимир Антонюк
Цей фільм триває більше трьох годин. Ми ж говоримо про оцей фільм www.youtube.com/watch?v=ORv16Jx6YoE?
Святослав Вишинський
3 год. 26 хв.
Володимир Антонюк
Так-так. Саме стільки. Знаєш, Тарковського дууууже складно дивитись за один раз отак багато. Деякі його фільми мені вдавалось брати за 3-4 рази і «Страсті по Андрєю» — саме з таких. Я починав дивитись, потім переставав, потім дивився інший кавалок(новелу), потім намагався зібрати те все до купи. Він геніальний художник. Та і операторська робота Вадима Юсова — тема для спеціальної теми і розмови. Та що говорити — це просто концентрат — таланту/талантів, ідей/поглядів, засобів там методів.
Сергій Куриляк
Саме так. Я не міг відірватися від цього фільму.
Сергій Куриляк
Це чудова кінострічка. Мені дуже сподобалась. Тарковський молодчина а Толік Солоніцин неймовірний актор. Тим хто не бачив — раджу. Таких фільмів вже не знімають. www.imdb.com/title/tt0060107/
І ще — Андрій Рубльов визнана серед 10-ти найкращих кінострічок в історії кіно.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте